Robot Arm Shadow

Sociālo kontu apkalpošana

Sociālo kontu ikdienas ierakstu plānošana un izvietošana. Sociālo tīklu kalendāra plānošana ilgtermiņā. Labprāt strādājam ar Facebook, Instagram un LinkedIn

Mājaslapu un APP dizaina izstrāde

Dažādu sarežģītības līmeņu mājaslapu un APP dizaina izstrāde, paredzot un pielietojot dažādus risinājumus. Veidojam gan pilnā mērā mūsu veidotus dizainus, kā arī – dizainus, kuri veidoti, balstoties jau esošās vadlīnijās.

Dizaina izstrāde un druka

Dažādu drukas materiālu dizaina izstrāde un drukas pakalpojumu nodrošināšana. No vizītkartes līdz lielizmēra banerim. Dažādi materiālu un tehniku pielietošana.

Google Ads Search kampaņas izstrāde – atslēgas vārdu un reklāmas tekstu izvirzīšana. Kampaņas izvietošana Google Ads sistēmā. Kampaņas uzturēšana ilgtermiņā.

Vairāk par pakalpojumu

GDN un remārketinga kampaņu izstrāde sākot ar baneru dizaina izstrādi, kampaņas izstrādi un mērķauditorijas atlasi, beidzot ar izvietošanu un ilgtermiņa uzturēšanu.

Youtube Ads kampaņu izstrāde no video filmēšanas un pēcapstrādes līdz kampaņas izvietošanai, mērķauditorijas atlasei un kampaņas uzturēšanai ilgtermiņā.

Reklāma aplikācijas lejupielāžu skaita veicināšanai. Kampaņas vizuālo risinājumu izstrāde, mērķauditorijas atlase un kampaņas izveide. Kampaņas izvietošana un ilgtermiņa uzturēšana.

Mediju kampaņu vadība

Strādājam gan ar nacionālajiem, gan reģionālajiem medijiem. Gan drukātajiem, gan digitālajiem. Strādājam ar TV un radio kampaņu veidošanu un vadīšanu.

Pasākumu organizēšana

Sadarbībā ar mūsu partneriem – producentiem, mūziķiem, pasākumu vadītājiem un citiem nozares profesionāļiem, nodrošinām pasākumu organizēšanu – no ballītes līdz koncertprogrammai.

Vides reklāmu kampaņu vadība

Organizējam dažāda līmeņa vides aktivitātes – plakāti, baneri, digitālie ekrāni u.c. Flaieru izsūtīšana pastā un transporta apdruka. Dizaina izstrāde, kampaņas izstrāde un vadība.

MĀJASLAPU IZSTRĀDE

Mājaslapu dizaina izstrāde, programmēšana. Datubāžu savienošana. Mājaslapu kļūdu labošana. Vienkāršu nosēšanās lapu izstrāde. Informatīvas mājaslapas. Sarežģītas struktūras korporatīvas mājaslapas un internetveikali. Dažādi risinājumi, kuri atkarīgi no klienta vēlmēm un interesēm.

NOSŪTĪT CENU PIEPRASĪJUMU

HOSTINGS UN SERVERI

Hostings mājaslapām. Dažāda izmēra serveri mājaslapām, mobilajām aplikācijām un failu uzglabāšanai. Mākoņpakalpojumi. Serveri no 20 GB līdz vairākiem TB.

NOSŪTĪT CENU PIEPRASĪJUMU

Mobilo aplikāciju izstrāde

Mobilo aplikāciju izstrāde dažādiem mērķiem. Darbības nodrošināšana Android, iOS un Windows mobilajās ierīcēs. Iespējams veidot bezmaksas lejuplādējamas aplikācijas. Dažādi risinājumu atkarībā no aplikācijas mērķa.

Reklāmas sociālajos medijos

Sponsorēto ierakstu kampaņas veidošana. Izmaksu plānu veidošana, mērķauditorijas atlase un kampaņas izstrāde gan tekstuāli, gan vizuāli. Nepieciešamības gadījumā arī video izstrāde. Kampaņas uzturēšana.

On Page SEO optimizācija

Mājaslapas tehnisko parametru analīze, izmantojot SEO analīzes rīkus. Kļūdu meklēšana un labošana. Mājaslapas reitinga celšana Google meklētāja vajadzībām. Vienreizēja kļūdu labošana un arī ilgtermiņa uzturēšana.

Video rullīšu izstrāde

Dažāda garuma video rullīšu ideju izstrāde. Arī filmēšana, ja nepieciešams, piesaistot nepieciešamos profesionāļus. Video montāža un voiceover veidošana.

WiFi BūST – reklāma Wi-Fi

Sadarbībā ar mūsu partneri Maksikom esam panākuši, ka Latvijas uzņēmumiem ir iespēja plaši pielietot to publiskos Wi-Fi tīklus reklāmas vajadzībām, kā arī – pelnīt, pārdodot reklāmas laukumus Wi-Fi tīklā.

Yandex.Direct kampaņas

Krievijas, Āzijas tirgum un arī atsevišķos gadījumos Latvijas tirgus krievvalodīgajai daļai veidojam reklāmas kampaņas arī Yandex.Direct kanālā, sniedzot iespēju uzņēmumiem izvietot reklāmu Yandex meklētājā un ar to saistītajās mājaslapās.

Google Analytics iestatīšana

Nepieciešamo funkciju iestatīšana mājaslapā, lai dotu iespēju uzņēmuma pārstāvjiem sekot līdzi mājaslapas apmeklējumam. Iestatam gan vienkāršu lapu, gan multiweb lapu Google Analytics.

Write UP – atbalsts blogeriem

Esam izveidojuši atbalsta programmu jaunajiem satura veidotājiem, kuras ietvaros nodrošinām jaunos satura veidotājus ar visu nepieciešamo savu mājaslapu izveidei, kā arī sniedzam viņiem bezmaksas atbalstu arī ilgtermiņā.

B pret B – Backlinku programma

Šīs programmas ietvaros mēs sniedzam iespēju mūsu partneriem dalīties informācijā par tā aktulitātēm arī ar mūsu lapas apmeklētājiem. Mēs ievietojam mūsu lapā ierakstu uz atsauci uz šo programmu un lūdzam to darīt arī partnerim savā mājaslapā.