logo-mini

Izcilam rezultātam

Uzņēmuma zīmols ir kā cilvēka reputācija. Labu reputāciju var iemantot, labi izdarot to, ko paveikt ir grūti!
(Džefs Bezoss)

Kā jūtas pacients 21. gadsimtā? Droši, jo zina, augsti attīstītās medicīnas tehnoloģijas palīdzēs visās situācijās. Diemžēl to nevar attiecināt uz 21. gadsimta uzņēmumu mārketingu – joprojām nepareiza mērķauditorijas izvēle, nepārdomāta komunikācija, neprecīzu reklāmas ceļu izvēle.
Lai labotu slikta mārketinga pieredzi, ir tapusi CAPSULE – recepte kvalitatīvam un radošam mārketingam!
Tās ir pārbaudītas vērtības un jaunākās tehnoloģijas!
Tās ir teorētiskas zināšanas un praksē gūta pieredze!
Mēs zinām kā jūsu uzņēmumam tapt veselam un pelnošam.

 • Sadarbība ar medijiem

  Mediju stratēģija. Mediju plānošana un pirkšana. Mediju aktivitāšu uzraudzība un mediju tirgus analīze.
 • Sociālo kontu pārvaldība

  Vai zināji, ka ar sociālo kontu palīdzību vari nopelnīt? Mēs zinām – kā! Mēs zinām – kad! Mēs zinām – cik! Un redzam rezultātu!
 • Satura veidošana

  Mūsdienās saturam ir nozīme un šobrīd tas tiek radīts ļoti daudzšķautņains- saturu veido mediji, uzņēmumi veido jaunu zīmolus un cilvēki raksta blogus. Tam visam ir vienojošs jautājums- kā likt saturam izcelties?, ko man uzrakstīt interesantu, ko izcept gardu, ko rādīt skatītājiem? Mēs zinām ko! Un pat vairāk- mēs zinām kā!
 • Pasākumu organizēšana

  Pasākumi ir jārīko tā, lai par tiem – kā lieliskiem, runātu vēl ilgi pēc tam! Mēs zinām kā to izdarīt!
 • Dizains un maketēšana

  Redzot ikdienas produktus un lietas mums apkārt, mēs saskatām vienojošu elementu un tas ir DIZAINS! Lietas ikdienā mēs bieži izvēlamies tieši dēļ iepakojuma, bet iepakojums ir dizains. Mēs nezīmējam dizainu- mēs to gleznojam, mēs neveidojam- mēs radām. Konkurētspējīgu, ekskluzīvu, inovatīvu.
 • Digitālais mārketings

  Digitālās tehnoloģijas nav zinātniskā fantastika, tā ir reālā šodiena. Tas ir laiks, kuru mēs varam radīt un vadīt. Mēs orientējamies aktualitātēs, pārvaldām digitālo telpu un meklējam jaunus virzienus. Esam gatavi dot šīs zināšanas tālāk – Jums!
 • Mobilo aplikāciju izstrāde

  Saskaņā ar kompānijas TNS veikto pētījumu 2016. gada pavasarī, 55% Latvijas iedzīvotāju vecuma grupā no 15-74 ir viedtālruņi. 74% no tiem minējuši, ka aplikāciju izmantošana ir viens no iemesliem, kāpēc pēdējā mēneša laikā izmantojuši “gudro telefonu”. Izstrādājot mobilo aplikāciju, jāņem vērā, ka cilvēki lejupielādē tās aplikācijas, ko izmantot salīdzinoši bieži – lai padarītu vienkāršākas un ātrākas ikdienas darbības. Aplikācijai ir jābūt neatņemamai Jūsu biznesa sastāvdaļai.
 • Mājaslapu izstrāde

  Tehnoloģiju laikmetā ikviena uzņēmuma palīgs ir globālais tīmeklis jeb mājas lapa. Tā nodrošina atpazīstamību, informācijas apmaiņu, iespēju ātri un ērti pārdot preces un pakalpojumus. Investējot līdzekļus kvalitatīvas mājas lapas izveidē, var būtiski samazināt izmaksas uz regulārām reklāmas kampaņām.
 • Serveru konfigurēšana un uzturēšana

  Mājaslapu hostings un failu uzglabāšana “mākonī” mūsdienu digitālajā laikā ir vitāla nepieciešamība, nevis ekstra.
 • Traku ideju realizācija

  Pats “Virgin” vadītājs Ričards Brensons atzinis, ka viņa mārketinga triki ir tikai veids, kā viņš vada savu biznesu. “Problēma ir tā, ka teksts – ir jābūt trakam, lai pat padomātu par kaut kā tāda darīšanu – man vienmēr bijis tas pats, kas sarkans karogs vērsim.” . Mēs jūtamies līdzīgi.
 • Atbalsts jaunajiem uzņēmējiem

  Zināšanas mārketingā un zīmolu vadībā ir tikpat svarīgas kā, piemēram, finanšu resursi. Mēs nevaram būt tava biznesa inkubators vai kredītdevējs, bet izcelt gaismā kvalitatīvu preci vai vērtīgu pakalpojumu ir mūsu darbs un izaicinājums! Pirms izrakstīt tev rēķinu, mēs vispirms tavā uzņēmumā ieguldīsim darbu, laiku un idejas. Neturi sveci zem pūra – nāc pie mums un liksim tavai idejai pelnīt!

Skills

This is a simple pharagraph tag. The Love Boat soon will be making another run

Graphic Design
50%
JavaScript
70%
Photoshop
75%
Wordpress
100%
Photography
85%

Ļauj mums ar sevi iepazīstināt pie kafijas tases!

Sadarbojamies!

Sadarbojamies!

E-pasts: info@capsule.lv
Tel.nr.: +371 28929771
Mūsu kontakti