Iespēja izveidot Jūsu jaunās mājaslapas dizainu, neetkarīgi no mājaslapas veida ar 30% atlaidi!

17. jūnijs, 2018 Visi raksti

Mājas lapu dizaina izstrāde ir būtiska mājas lapu izstrādes daļa. Mājas lapu dizains ir pirmais, kas piesaista tās lietotāja uzmanību. Neatkarīgi no tā, vai tā ir landingpage dizaina izstrāde, internetveikala dizaina izstrāde vai ierasta informatīvas mājas lapas dizaina izstrāde. Tieši tādēļ CAPSULE piedāvā iespēju izveidot mājas lapas dizainu ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Kā notiek mājas lapu dizaina izstrāde?

Mājas lapu dizaina izstrāde vienmēr sākas ar izpratni par attiecīgās mājas lapas uzbūvi un funkcionalitāti. Mājas lapu dizaina izstrāde sākas ar mājas lapas arhitektūras izstrādi. Tādā veidā tiek saprasts, vai mājaslapa būs viena izklājuma nosēšanās lapa, vai tomēr sarežgītākas struktūras lapa. Tas pats attiecināms uz internetveikala dizaina izstrādi.

Pēc mājas lapas arhitektūras izstrādes sākas mājas lapas blokskiču izveide. Šajā posmā tiek saprasts, kādi bloki katrā no mājas lapas sadaļām tiks pielietoti. Tāpat šajā posmā tiek plānots mājaslapas elementu izkārtojums, kas atvieglo dizaina izstrādes procesu.

Kad ir izveidota mājas lapu arhitektūra un blokskices, tiek uzsākta mājas lapu dizaina izstrāde. Šis posms ir visradošākais. Mājas lapu dizaina izstrāde prasa pārdomāt ne tikai vizuālo risinājumu. Tā prasa arī paredzēt dažādas animācijas un pat atsevišķas mājas lapas funkcionalitātes. Gala rezultāts ir ne tikai mājas lapas dizains, bet arī plašāks redzējums par nākotnes mājas lapu.

Mājas lapu dizains kā būtiska imidža sastāvdaļa.

Kā jau iepriekš minējām, mājas lapu dizains ir pirmais, kas piesaista mājas lapas apmeklētāju. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai mājas lapu dizains tiek cieši saistīts ar vispārējām uzņēmuma vizuālajām vadlīnijām.

Mājas lapu dizains ir ikviena uzņēmuma svarīgākā vizītkarte digitālajā vidē. Domājot par nākotnes mājaslapu, ir svarīgi domāt par mājas lapu dizainu kā par svarīgu imidža sastāvdaļu digitālajā vidē.

Landingpage dizaina izstrāde

Landingpage dizaina izstrāde bieži vien prasa salīdzinoši maz laika. Strādājot pie šādām lapām, bieži tiek domāts par vienas izklājlapas dizainu. Tieši tādēļ landingpage dizaina izstrāde ir salīdzinoši viegla, jo nav jāparedz tik liels elementu skaits. Grūtāk būtu, ja tā būtu internetveikala dizaina iztrāde vai informatīvas mājas lapas dizaina izstrāde.

Informatīvas mājas lapas dizaina izstrāde

Informatīvas mājas lapas dizaina izstrāde ir biežāk pielietotā forma, kad tiek veidots mājas lapu dizains. Tas ir skaidrojams ar to, ka lielai daļai uzņēmumu ir pietiekami daudz mājas lapā pasniedzamās informācijas. Šāds informācijas daudzums liedz veidot landingpage lapas. Tāpat bieži šādi uzņēmumi izvēlas neveidot digitālos preču katalogus vai pat internetveikalus.

Internetveikala dizaina izstrāde

Interntetveikala dizaina izstrāde bieži vien tiek nenovērtēta no tās sarežģītības viedokļa. Būtiskais ir tas, ka internetveikala dizaina izstrāde paredz to, ka viens konkrēts mājas lapas dizains atkārtosies vairākas reizes preču katalogā. Šis faktors vienlaicīgi atvieglo dizaina izstrāde procesu un to sarežģī. Preču izskats, to dizainā pielietotās krāsas un citi elementi bieži atšķiras starp dažādām precēm. Tieši tādēļ internetveikala dizaina izstrāde prasa domāt par diezgan brīviem mājas lapu dizaina risinājumiem, kuriem nav ļoti būtiska preču parādīšanās forma vai pašu preču vizuālie risinājumi.

CAPSULE piedāvājums – mājas lapas dizaina izstrāde ar 30% atlaidi

Mājas lapas veidsStandarta cenaCena ar atlaidi
Landingpage mājas lapa480 EUR336 EUR
Vienkārša informatīvā mājas lapa960 EUR627 EUR
Sarežģīta informatīvā mājas lapa1200 EUR840 EUR
Internetveikala mājas lapa2000 EUR1400 EUR

*cenas norādītas BEZ PVN

Lai izmantotu šo piedāvājumu, sazinies ar mums, sūtot ziņu uz e-pastu info@capsule.lv, norādot savus kontaktus, uzņēmumu, kā arī atlaides kodu CAPDIZ2018

 

*Piedāvājums aktuāls līdz 02.07.2018