B pret B. Backlinks pret backlinku.

3. jūlijs, 2018 Visi raksti

Kā jau zināms, pavisam nesen mūsu mājaslapā tika izveidota aktualitāšu sadaļa, kura sniedz mums iespēju dalīties ar dažādu mūsu rīcībā esošu informāciju. Tajā skaitā – ar mūsu partneru īpašajiem piedāvājumiem. Lai raisītu mūsu partneru interesi iesūtīt izvietošanai mūsu lapā tiem aktuālu informāciju, piedāvājam jaunu sadarbības formu – backlinks pret backlinku.

Kā darbojas šī sadarbības forma ar backlink?

Jebkurš, kuram interesē iespēja izvietot informāciju mūsu mājaslapas sadaļā aktualitātes, ir aicināts sazināties ar mums, rakstot uz info@capsule.lv, vai zvanot 25900920. Jebkurā gadījumā jebkuram potenciālajam partnerim lūgsim elektroniski iesūtīt potenciāli izvietojamo informāciju, lai varam ar to iepazīties un izvērtēt.

Pēc iepazīšanās ar iesūtīto informāciju, CAPSULE pieņems lēmumu par attiecīgā raksta izvietošanu savā mājaslapā. Izvietojot rakstu, CAPSULE rakstā izvietos Dofollow saiti uz partnera mājaslapu, taču pretī prasīs partnerim izvietot attiecīgo rakstu arī partnera mājaslapā, tekstā iekļaujot informāciju par to, ka šis raksts ir iekļauts CAPSULE B pret B programmā, izvietojot Dofollow saiti uz CAPSULE mājaslapu, tādejādi dodot iespēju šajā programmā iesaistīties arī citiem partneriem.

Kāds ir ieguvums no SEO viedokļa?

Šādā veidā abas puses iegūs katra vismaz 1 backlinku, uzsāks, iespējams veiksmīgu sadarbību arī turpmāk, kā arī veicinās viena otrai mājaslapas apmeklējumu kaut nelielā apjomā.